9 Cách Săn Voucher Trà Sữa Khuyến Mãi Giá Tốt Mới Nhất | Tin Tức

Rate this post

Ndërsa blerjet në internet rriten gjithnjë e më shumë, beteja gjueti për kuponat e çajit të qumështit i të rinjve është gjithashtu gjithnjë e më aktiv. Në vend që t’ju duhet të shpenzoni shumë para për të shkuar në dyqan për të blerë, mund të blini kupona promovues për çajin e qumështit, kuponë të përzier me peniwort… lehtësisht përmes aplikacionit Cakhia TV. Ju sugjerojmë disa kupona super të volitshëm për çajin e qumështit.

Gjueti për kuponat e çajit të qumështit Tealive

Kjo markë çaji qumështi nga Malajzia po fiton gradualisht popullaritet në shumë vende. Në veçanti, në vitin 2017 u shfaq në Vietnam dhe u bë një mani me të rinjtë për shkak të stilit të tij të romanit. Për më tepër, me një menu me pije deri në 68 pjata, Tealive fitoi zemrat edhe të të rinjve më të zellshëm.

Kërkoni kuponat promovues të çajit të qumështit të Tealive në Cakhia TVÇaji i qumështit të çajit është i dashur nga të rinjtë për shkak të përshtypjes së tij

Audienca kryesore e Tealive janë studentët, të rinjtë që e duan rininë dhe risinë. Prandaj, çmimi i të gjithë menusë së Tealive luhatet vetëm në intervalin 28,000 VND – 55,000 VND. Krahasuar me bazën e zakonshme të çajit me qumësht, ai është krejtësisht mesatar, i përshtatshëm për xhepin e të gjithëve.

Të rinjtë që duan të gjuajnë kuponat e çajit të qumështit Tealive tërhiqen gjithashtu nga kreativiteti në dekorimin e dyqanit. Tema kryesore e ngjyrës vjollcë rinore, bie në sy në shikim të parë, kombinimi i shumë koncepteve të ndryshme sa herë që vjen festa, mjafton që kuponët promovues të çajit të qumështit të Tealive të shiten.

Mund të gjesh kuponat e çajit të qumështit Tealive për të përfituar deri në 20% ulje kur rezervoni nëpërmjet aplikacionit Cakhia TV ose skanoni kodin direkt në faqen e internetit blog utop.vn.

Ku të aplikoni kuponat promovues të çajit të qumështit: Tealive – AEON Mall Tan Phu | 30 Bo Bao Tan Thang, Son Ky, Tan Phu, Qyteti. Ho Chi Minh.

Gjuetia për kuponat e çajit të qumështit Tee Grass Jelly

Nëse e doni çajin e qumështit, por keni frikë nga yndyra, thjesht zgjidhni kuponin promovues të çajit të qumështit Tee Grass Jelly. Flauti i vesës së sipërme nuk ka frikë nga shtimi në peshë, përzierja e të gjitha llojeve të stileve është gjithashtu unike në tregun aktual të çajit të qumështit. Mjegulla përpunohet sipas recetës ekskluzive të pronarit, duke përdorur përbërës 100% natyralë, kështu që është i sigurt.

Për çmimin, mos u shqetësoni, sepse çmimi varion vetëm nga 25,000 VND – 50,000 VND. Një filxhan çaj qumështi i bërë në shtëpi me një shije të qëndrueshme, yndyrore, por jo shumë të ëmbël si kjo me një çmim mesatar është “vlerë e madhe për para”.

Në kërkim të kuponëve promovues të çajit të qumështit të Tee Grass Jelly në Cakhia TVTee Grass Jelly – Pini çaj të shijshëm qumështi pa frikë nga yndyra

Pika tjetër plus për Tee Grass Jelly është hapësira e dyqanit. Mund të thuhet se restoranti është mjaft i vogël, por shumë komod. Dekori është minimalist por ka edhe shumë kënde virtuale jetese, të përshtatshme për çifte në fundjavë.

Tham Khảo Thêm:  Uống ngay nước này viêm họng hết nhanh mà không cần thuốc | Tin Tức

Nëse jeni duke kërkuar për një kupon çaji qumështi Tee Grass Jelly kur të vini në dyqan, zgjidhni më të shiturat si çaji qumështi me qumësht kokosi, qumësht i freskët me sheqer të zi dhe kafe me qumësht kokosi… për të përjetuar shijen unike e dyqanit..

Rezervoni një kupon promocional në Cakhia TV për të përfituar deri në 31% ulje në artikullin jashtëzakonisht ekonomik “Longan dew flaut”. Shkarkoni aplikacionin tani këtu.

Vendi i aplikueshëm: 38 Le Thi Rieng, Ben Thanh Ward, District 1, City. Ho Chi Minh.

Gjuetia për kuponat e çajit të qumështit Phuc Long

Phuc Long Coffee & Tea duhet të jetë i njohur me fanatikët e çajit të qumështit. Sepse kjo markë e vjetër ka një aromë unike dhe të rrallë çaji. I dashur nga i riu Saigonez, në vitin 2019, Phuc Long shkeli zyrtarisht në tokën Ha Thanh për të zgjeruar markën e saj dhe u prit po aq mirë.

Siç e dinë të gjithë, kjo markë rrallë ka promovime ose kupona promovues për çajin e qumështit. Prandaj, shfrytëzimi i mundësisë për të shijuar Phuc Long me një çmim super të butë është ajo që duan të gjithë.

Kuponat promovues të çajit të qumështit të gjuetisë të Phuc Long Tea & Coffee on Cakhia TVPhuc Long ka identitetin e vet në shije

Mund të gjeni lehtësisht një dyqan Phuc Long kudo. Thjesht, sepse Phuc Long shtrihet kudo në Saigon dhe Hanoi. Paraqitja e shumicës së dyqaneve do të jetë e njëjtë në mënyrë që klientët të mund të identifikojnë lehtësisht markën.

Duke iu referuar Phuc Long Coffee & Tea, menjëherë do të mendoni për kafe dhe çaj. Kafeja standarde shpesh pëlqehet nga punonjësit e zyrës, ndërsa çaji i fortë kënaq të rinjtë. Por për një moment, pirja e herës së parë mund të jetë pak e dehur me çaj të lehtë për shkak të çajit të koncentruar. Megjithatë, ata që e provojnë një herë do ta kujtojnë atë shije të koncentruar dhe do të duan të pinë më shumë herën tjetër.

Menuja e Phuc Long është e larmishme, shumica e pjatave janë të pëlqyera. Nëse vini për herë të parë në Phuc Long, mund të zgjidhni pjatat bazë si çaji i qumështit Phuc Long, çaji Lotus Long, çaj jasemini…

Kuponat e çajit të qumështit Hunt Phuc Long në Cakhia TV për t’i blerë me një çmim special për tregun e Ho Chi Minh City. Qyteti Ho Chi Minh dhe Hanoi.

Kupon special Phuc Long !!!

Bli kupon për çajin e qumështit Bleu By R&B

Me një nuancë blu që bie në sy, çaji i qumështit Bleu By R&B i bën të rinjtë të bien pas stilit të tij rinor dhe modern. Kjo markë e çajit të qumështit ekskluzivitet është më e përshtatshme për studentët për shkak të çmimit jashtëzakonisht të përballueshëm. Nga vetëm 20,000 VND, mund të shijoni pjata super të shijshme në Bleu By R&B.

Gjuetia për kuponat promovues të çajit të qumështit Blue By R&B në Cakhia TVBleu By R&B ka një stil rinor

Bleu By R&B ka një stil rinor. Shumë të rinj blejnë kupona promovues për çajin e qumështit vetëm sepse u mungon faqosja këtu. Zgjedhja e çdo vendi është e mjaftueshme për t’ju ndihmuar të merrni një kënd të këndshëm check-in. Të ftuarit e miqve të ngushtë për të studiuar së bashku ose për t’u çlodhur pas orëve të lodhshme të shkollës është gjithashtu një zgjedhje interesante.

Këtu mund të zgjidhni menjëherë më të shiturit për të shijuar si çaj qumështi me perla të zezë, shkumë qumështi mango, çaj qumështi me drithëra…

Kërkoni kupon për çajin e qumështit Bleu By R&B në aplikacionin Cakhia TV për të përfituar 15% ulje!

Vendet e aplikueshme:

Bleu nga R&B – Thu Duc University Village, City. Ho Chi Minh.

Tham Khảo Thêm:  Dị ứng hải sản có nguy hiểm không? Trường hợp nào nên đi bác sĩ? | Tin Tức

Bleu nga R&B – 68 Le Loi, Ward 4, Go Vap District, City. Ho Chi Minh.

Gjuetia për kuponat e çajit të qumështit Black Da Coffee

Nëse dikush dëshiron të përjetojë një Saigon në miniaturë, thjesht ejani në Den Da dhe provojeni! Duke sjellë frymën e Saigonit, Den Da ka pak nostalgji të lashtë të kombinuar me një stil klasik për të krijuar një tipar dallues kur shijoni kafen.

Gjuetia për kuponat promovues të çajit të qumështit të Black Stone Coffee në Cakhia TVKafe me gur të zi – Një vend për t’u çlodhur butësisht në zemër të Saigon

Çdo degë e Den Da Coffee do të dekorohet ndryshe. Prandaj, nuk do të jetë e mërzitshme nëse vini të provoni çdo degë Black Stone. E veçanta që e bën një Gurë të tillë të Zi, ndoshta për shkak të shërbimit 24/7 të markës. Black Stone është për ata që duan të punojnë në heshtje ose thjesht duan të pushojnë pak në mes të ngutjes dhe ngutjes.

Black Stone gjithashtu ka ushqime të pjekura të servirura me puding për t’i pirë me pije. Ju mund të zgjidhni për vete një filxhan çaj qumështi rozë ose kafe Gia Lai për ta përjetuar.

Kërkoni kupon për çajin e qumështit Black Da Coffee në Cakhia TV për të përfituar 15% zbritje në pjatat e ëmbëlsirave në vetëm një hap të thjeshtë.

Vendet e aplikueshme:

110 Le Van Sy, Ward 10, Phu Nhuan District, City. Ho Chi Minh.

182 Pasteur, Ben Nghe Ward, District 01, City. Ho Chi Minh.

279 Phan Xich Long, Ward 03, Phu Nhuan District, City. Ho Chi Minh.

543 Su Van Hanh, Ward 12, District 10, City. Ho Chi Minh.

169 Ky Con, Nguyen Thai Binh Ward, District 1, City. Ho Chi Minh.

Gjuetia për kuponat e çajit të qumështit Leetee Tea & Juice

Kjo markë jashtëzakonisht e lezetshme dhe femërore e çajit të qumështit bën që zemrat e shumë vajzave të dridhen kur shohin një ngjyrë rozë karakteristike pastel që bie në sy kur hyjnë në dyqan. Dekori është mjaft i lezetshëm nga jashtë dyqanit deri tek gotat e ujit, kështu që është këndi virtual i jetesës së shumë miqve femra kur vijnë këtu.

Kërkoni kuponat promovues të çajit të qumështit të Leetee Tea&Juice on Cakhia TVLeetee Tea & Juice – Çaji me qumësht bën që zemrat e shumë vajzave të bien

Shija ujore e çajit të qumështit Leetee Tea & Juice është e përshtatshme për ata që nuk e pëlqejnë ëmbëlsinë. E përgjithshme do të jetë pak e zbehtë, por nxjerr në pah shijen e sipërsë. Me çmime nga 25,000 VND – 50,000 VND për të kërkuar një kupon promovues për çaj qumështi për ta shijuar me miqtë në një hapësirë ​​të mrekullueshme, ia vlen përvoja.

Provoni të porosisni pjata si çaji i kuq me dashuri, qumësht i freskët me perla, sheqer i zi, krem ​​veze, qumësht i freskët me krem ​​vezë… për të provuar shijen e Leetee për të parë nëse ka ndonjë ndryshim në krahasim me markat e tjera të çajit të qumështit.

Gjuetia për kuponat e çajit të qumështit Master Tea

Marka e çajit të qumështit nga Tajvani, me çajra qumështi të shëndetshëm të importuar do t’ju kënaqë nëse nuk e keni provuar ende. Master Tea është një markë çaji qumështi në Tajvan, pasi hapi një degë në Hanoi, iu përgjigj një shije të veçantë çaji.

Gjuetia për kuponat promovues të çajit të qumështit të Master Tea në Cakhia TVÇaj Master – Çaj i shëndetshëm me qumësht tajvanez

Një veçori e veçantë kur pini çaj qumështi Master Tea është se dyqani nuk përdor sheqer, duke përdorur në vend të tij qumësht të pastër të freskët, kështu që kur pini, do të shihni që çaji i qumështit nuk është shumë i ëmbël, por ende mjaft i yndyrshëm. Disa pjata nëse vini mund të shijoni si qumësht i freskët Master, krem ​​djathi oolong… Çmimet variojnë nga vetëm 35,000 VND – 45,000 VND.

Tham Khảo Thêm:  EXO, Ong Seong Wu, Song Ji Hyo Dẫn Đầu Vòng Pre Vote AAA 2019 | Tin Tức

Gjeni kuponat e çajit të qumështit Master Tea duke shkarkuar aplikacionin Cakhia TV me 40% ulje dhe pagesë të shpejtë me një çmim të mirë.

Gjuetia për kupon për çaj qumështi The Espresso Cafe

Nëse dikush e do kafenë dhe dëshiron të shijojë kafe autentike, kjo mënyrë për të kërkuar kuponat e çajit të qumështit nuk mund të injorohet. Espresso Cafe është një zinxhir kafeje ekskluzive me qëllim që të sjellë kafe të pastër për të gjithë. Kokrrat e kafesë janë marrë të gjitha nga lëndë të para të pastra, përmes një procesi rigoroz përpunimi për të krijuar një shije të veçantë.

Gjuetia për kuponat promovues të çajit të qumështit të The Espressco Cafe on Cakhia TVKafeneja Espresso ka një aromë kafeje që largon depresionin

Kafeja “Espresso” nuk është shumë e ngarkuar me hapësirën, por megjithatë sjell rehati të veçantë për ata që shkojnë në punë, duan të punojnë në heshtje ose të bëjnë një pushim dreke pas orëve të lodhura të punës.

Gjuetia e kuponit të çajit të qumështit “Espresso Cafe” është e lehtë në Cakhia TV për ju për të kursyer para.

Gjuetia për kuponat e çajit të qumështit – Kuponë të përzier me pennywort

Përzierja Gotu kola, gjiza e përzier me fasule janë pije që janë të lehta për të kënaqur këdo. Thjesht sepse gotu kola ose fasulet gotu janë shumë të freskëta për t’u pirë dhe shija nuk është shumë e ëmbël, kështu që shijimi i një gote pasdite të nxehtë dhe me diell i bën njerëzit të ndihen të freskët dhe komod.

Gjuetia për kuponat promovues të çajit të qumështit të The Espresso Cafe në Cakhia TV për të larguar depresioninKafeneja Espresso ka një aromë kafeje që largon depresionin.

Duhet thënë se në Saigon ka shumë marka gotu kola që rriten si kërpudhat. Megjithatë, nëse jeni një njohës, është e lehtë të kuptoni se çdo markë ka karakteristikat e veta. “Tofu Mix” është një markë me një shije jo shumë të ëmbël, por të yndyrshme, kështu që është shumë e shijshme.

Dau Ma Mix ka shumë komplete komode të përshtatshme kur blini grupe si Anti-Eye Set, No Ne set, Charmed set, Ha Ha set me një çmim shumë të mirë. Blini tani një kupon të përzier me peniwort në Cakhia TV për të përfituar 20% ulje të setit Anti-Err për ta shijuar!

Vendet për të aplikuar kuponat e gotu kola mix:

Dau Ma Mix Su Van Hanh – 471 Su Van Hanh, Ward 12, District 10, City. Ho Chi Minh.

Dau Ma Mix Tan Binh – 345 Hoang Van Thu, Ward 2, Tan Binh District, City. Ho Chi Minh.

Dau Ma Mix Tran Quoc Thao – 183A Tran Quoc Thao, Ward 9, District 3, Qyteti. Ho Chi Minh.

Dau Ma Mix Lac Long Quan – 221 Lac Long Quan, Reparti 3, Distrikti 11, Qyteti. Ho Chi Minh.

Ofertë speciale për përzierje kuponash!!!

Gjuetia për kuponat e çajit të qumështit për të shijuar shumë pije të shijshme me një kosto të ulët do t’ju ndihmojë të përjetoni shumë marka ekstatike çaji qumështi. Mos harroni, vizitoni rregullisht Cakhia TVin për të shfrytëzuar mundësinë për të gjuajtur kupon promovues për çajin e qumështitkuponë të tjerë të përzier me peniwort!Cảm ơn bạn đã đọc bài viết 9 Cách Săn Voucher Trà Sữa Khuyến Mãi Giá Tốt Mới Nhất | Tin Tức . Đừng quên truy cập Cakhia TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

Related Posts

Cakhia TV: Địa chỉ xem bóng đá Sea Games hàng đầu hiện nay

Cakhia TV: Địa chỉ xem bóng đá Sea Games hàng đầu hiện nay

Cakhia TV là địa chỉ cung cấp link phát sóng bóng đá Sea Games với chất lượng Full HD. Tất cả mọi giải bóng hấp dẫn trong…

5 hoạt động không thể bỏ qua khi đi du lịch Phú Quốc dịp tết

Nhiều bạn cứ hỏi Cakhia TV là Tết này đi du lịch Phú Quốc có gì mới và hấp dẫn không? Câu trả lời không chỉ là…

Những địa điểm check in, đi chơi đón Noel tại Hà Nội

Không khí lễ hội ngày cuối năm diễn ra khá rộn ràng và náo nhiệt, nhất là vào tháng 12 với 2 ngày lễ là Giáng sinh…

Lịch trình 3 ngày 2 đêm khám phá Bàu Trắng

Mũi Né – địa điểm du lịch nổi tiếng với Đồi cát đỏ au, lâu đài rượu vang đẹp như trời âu hay bãi đá ông địa…

Top 10 Nhà Thờ Cổ Nhất Việt Nam Còn Tồn Tại Đến Ngày Nay

Việt Nam không chỉ nổi tiếng với những ngôi chùa lớn nhất nhì Đông Nam Á mà còn được nhiều du khách biết đến với những nhà…

10 Nhà Thờ Cổ Nhất Nhì Việt Nam

Việt Nam không chỉ nổi tiếng với những ngôi chùa lớn nhất nhì Đông Nam Á mà còn được nhiều du khách biết đến với những nhà…

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *